Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
maydan@maydan.org

ЗАПРОШУЄ

 

На Купальські свята - до магії пісень Дощу, Вітру, Сонця, Трави, Вогню та Води, до Свята кожної миті - Свята життя, До енергії Гнізда - Центру Нескінченності і Човна, "який везе до Кінця, що завжди є Початком...", до Дерев рівноваги, котрі почали всихати, і Світового Дерева.

Влітку цього року Майдан А-Клуб - організовує сьомий Альт-фестиваль "Майдан", куди запрошуються поети та екологи, весільні музики та фотографи, зельники пісень та збирачі фольклору, рокмени, театральні групи, мандрівники et cetera.

Девіз фестивалю "Кожен-бо має свій шанс" має і деяке екологічне забарвлення - зелене. Отож кожному, хто має що сказати, чи бажає послухати того, хто хоче сказати, будемо особливо раді. Особливо, якщо Ви дотримуєтесь Першої Заповіді з Гімну Китів - "Не насміти".

"Майдан", що є Альт-фестивалем, та до того ж є ще й синкретичним, має кілька частин: "Дорога" (Мандрівка "У пошуках гарної погоди", бо до Майдану треба дійти вже з чистим небом і ясними зорями); і "Майа" (фестивальна Ілюзія). Тож до Ілюзії Майдану ми Вас і запрошуємо. Вона триватиме п'ять днів.

Спочатку буде "Дорога". Ми будемо зв'язувати плоти і купатися у Білому озері, знімати матеріали для екологічних кліпів і шукати по селах нові старі пісні, складати природоохоронні карти та чотири дні і ночі іти через луки і ліси, поміж моренами та гніздами, поміж селами і хуторами, попід старим мостом найдовшої в Україні вузькоколійки, іти по невеликій поліській річці до урочища Майдан (Великого пагорбу понад річкою, що біля села Млинок, де, власне і буде творитися Майа Майдану). Там, у тихій заводі, ми збудуємо з цих плотів Великий Ковчег, щоб кожен міг досягнути особливої висоти на хвилях 2003, 7 FM.


Отож, вибираєте одне з двох: або приїхати відраху на Майдан (11-14 липня), або приєднатись до фестивалю ще в дорозі (5 липня). Байкарі хай сядуть на байки і дорогою на Майдан по селах поназбирують нових байок, а водяників з їхніми байдарками і каноє запрошує до фестивального походу по Стиру луцький "Арго-Клуб" і його голова Вадим Курбас (03322) 7-17-04. Приєднуйтесь.

Проте життя таке, що Ваш Човен може і не прибитися до Майдану, позаяк Альт-фестиваль "Майдан" не є комерційним. Тоді ми вип'ємо червоного вина по колу за тих, кого з нами немає.

У будь-якому разі, коли будете їхати, обов'язково зателефонуйте нам.

Командор Майдану Олександр Москалець

34300 Володимирець,
Рівненської обл.
Вул. Миру, 4
Т. (03634) 2-32-19

P.S. Якщо ви не зможете пройтися з нами по воді чи по березі, тоді зустрінемося на Майдані. Приїздіть потягом до станції Антонівка, що біля станції Сарни, а вже звідти - по вузькоколійці (оце романтика!) потягом-"кукушкою" до села Млинок. Там спитаєте (хоча ми і плануємо Вас зустрічати).
Сподіваємось на зустріч.
Телефонуйте!

P.P.S. У нашій "зоні" є чиста від усяких забруднень пляма. Це МАЙДАН