Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
DJ-Mali/Selvete Tėrstena

SELVETE TĖRSTENA


 * L o t ė t * 

Njėra nga kėngėtarėt qė e dėgjojė dhe e rrespektoj shumė, pėrveq kėtij albumi kjo primadonė e
kėngės popullore Shqiptare ka edhe njė repertoar shumė tė gjėrė. Pėr mė shumė vizitoni faqen e sajė nė Web;
[ kėtu ] .
Ky album ėshtė modifikuar nė kualitetin e zėrit dhe ėshtė mė kualitativ se sa nė versionin origjinal tė publikuar nga
ZICO Company Gjilan
ne Audio Cassette, pra kualiteti ėshtė nė CD- 160 kbps, dėgjim tė mirė ju dėshiron
Dj-Mali/Canada


(Æ`'·.ø * M a l i * ø.·'“Æ)SELVETE
TĖRSTENA
      ©ylimaly2005
Pėrserit
Renditje

VOLUME (Æ`'·.ø ~`'·.ø* M a l i *ø.·'“~ ø.·'“Æ) 

©ylimaly2005