Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
TENISKI SAVEZ
BOSNE I HERCEGOVINE
Adresa:Bulevar Kulina bana30
72000 Zenica
Tel: +387
32 286 610
Tel/fax: +387 32 411 077
e-mail:
tsbih@yahoo.com
TENNIS ASSOCIATION
BOSNIA-HERCEGOVINA
Adress: Bulevar Kulina bana 30
72000 Zenica
Phone: +387
32 286 610
Phone/fax: +387 32 411 077
e-mail:
tsbih@yahoo.com
 
 

Rang Lista TS BiH

 
Rang lista Muškarci
Rang lista
Žene
 
Upišite ime ili prezime koje tražite.

RANG LISTA TS BiH DJEČACI 10 GODINA (30.10.2002.godine)
R.br.
Ime i prezime
G.rođ
Klub
Pls.
Pob.
TOTAL
1.
Salibašić Alen
93.
Lukavac
121
15
136
2.
Džumhur Damir
92.
Iskra GZG
96
15
111
3.
Omanović Saša
92.
Čelik
90
15
105
4.
Pašić Miran
92.
Poštar
87
15
102
5.
Borovac Damir
92.
Mostar SG
80
15
95
6.
Maličbegović Adi
92.
Tenis Pro
80
15
95
7.
Ugarak Anel
92.
Čelik
75
15
90
8.
Zukić Faris
94.
Mostar SG
70
15
85
9.
Nižić Mirko
93.
Ljubuški
60
15
75
10.
Pehar Antun
92.
Mostar
57
10
67
11.
Šutković Derviš
92.
Iskra GZG
55
10
65
12.
Šiljeg Franko
93.
Ljubuški
42
15
57
13.
Marić Ervin
93.
Mostar
36
15
51
14.
Junuzović Semir
92.
Lukavac
32
15
47
15.
Ikanović Adi
92.
Zmaj od B.
40
7
47
16.
Mujezinović Amer
92.
Poštar
40
7
47
17.
Jašari Enes
92.
Mostar
34
10
44
18.
Džajić Ferhad
93.
Mostar SG
26
12
38
19.
Petrović Marko
92.
mostar
23
10
33
20.
Čutura Mate
93.
Posušje
17
15
32
21.
Čizmić Amir
93.
Mostar SG
21
11
32
22.
Kijametović Amar
93.
Sloboda
18
12
30
23.
Knezović Filip
92.
Mostar
20
4
24
24.
Škaljić Rifet
92.
Čelik
12
11
23
25.
Stojić Ivan
/
Međugorije
14
8
22
26.
Fatić Nerman
/
Tenis Pro
11
9
20
27.
Tucaković Adi
93.
Iskra GZG
12
8
60
28.
Jovanović Patrik
95.
Čapljina
8
8
16
29.
Divković Ivan
95.
Sloboda
9
7
16
30.
Huseinbegović Adi
94.
Iskra GZG
2
13
15
31.
Kovač Grga
92.
Ljubuški
4
8
12
32.
Begić Jure
/
/
3
8
11
33.
Nikić Nikola
/
Sloboda
3
8
11
34.
Alpeza Marko
/
Mostar
3
7
10
35.
Prlić Petar
/
Mostar
5
5
10
36.
Mikulić Rudi
92.
Đulić
6
4
10
37.
Hasanović Eldin
/
poštar
3
6
9
38.
Muslimović Enis
92.
Iskra GZG
6
3
9
39.
Galić Josip
/
Posušje
4
4
8
40.
Kurević Nedim
/
Zmaj od B.
5
3
8
41.
Feriz Jasmin
92.
Iskra GZG
3
4
7
42.
Mikulić Tomi
92.
Đulić
5
2
7
43.
Taševac Benjamin
92.
Tenis Pro
5
2
7
44.
Rezo Vlado
/
Monika
3
3
6
45.
Brčina Denim
/
/
4
2
6
46.
Hasić Edi
/
Mostar SG
2
3
5
47.
Imamović Eldar
/
Sloboda
2
3
5
48.
Porčić Denis
/
Poštar
3
2
5
49.
Mujkić Arman
/
Iskra GZG
0
4
4
50.
Haznadarević Nermin
/
Mostar SG
1
3
4
51.
Marinčić Ante
/
Mostar
2
2
4
52.
Marinović Želimir
/
Zmaj
2
2
4
53.
Memišević Ademir
/
/
2
2
4
54.
Bakalović Amer
92.
Zmaj od B.
1
2
3
55.
Rezo Franjo
/
Posušje
1
2
3
56.
Šabović Šućro
/
Kameni D.
1
2
3
57.
Džuherić Ahmed
93.
Čelik
2
1
3
58.
Prelić Jasenko
/
/
2
1
3
59.
Tanković Faris
/
Mladost
2
1
3
60.
Kijametović Aziz
/
Zmaj
0
2
2
61.
Kozarević
/
/
0
2
2
62.
Brkić Ivo
/
Ljubuški
1
1
2
63.
Burgić Armin
/
Lukavac
1
1
2
64.
Dujmović Ante
/
Mostar
1
1
2
65.
Hodžić Irfan
/
Koševo
1
1
2
66.
Leko Ante
/
Posušje
1
1
2
67.
Leko Josip
/
Posušje
1
1
2
68.
Perić Renato
/
Mostar
1
1
2
69.
Rezo Dario
/
Monika
1
1
2
70.
Rezo Tomo
/
Monika
1
1
2
71.
Budimir Jadran
/
Posušje
0
1
1
72.
Čolo Damir
/
Sloboda
0
1
1
73.
Knežević Josip
/
Čapljina
0
1
1
74.
Kožul Josip
/
Đulić
0
1
1
75.
Marijanović Benjamin
/
Iskra GZG
0
1
1
76.
Muhić Nedim
/
Zavidovići
0
1
1
77.
Pehić Dino
/
Mostar SG
0
1
1
78.
Šaran Denis
/
/
0
1
1

Vratite se na vrh stranice

RANG LISTA TS BiH DJEVOJČICE 10 GODINA (30.10.2002.godine)
R.br.
Ime i prezime
G.rođ
Klub
Pls.
Pob.
TOTAL
1.
Milas Katja
93.
Mostar
121
15
136
2.
Salkić Lejla
92.
Čelik
107
15
122
3.
Aljukić Lejla
92.
Lukavac
102
15
117
4.
Burgić Ema
92.
Lukavac
96
15
111
5.
Šakota Tea
92.
Čapljina
75
15
90
6.
Bešić Larisa
93.
Čelik
70
15
85
7.
Buljubašić Ajlina
92.
sloboda
65
12
77
8.
Demirović Adna
92.
Iskra GZG
61
15
76
9.
Zatega Berina
93.
Mostar SG
60
9
69
10.
husagić Elma
92.
Poštar
50
11
61
11.
Ajanić-Spužić Antonela
93.
Čapljina
39
15
54
12.
Bagarić Iris
/
/
36
15
51
13.
Salibašić Maja
95.
Zmaj od B.
37
11
48
14.
Agić Emina
93.
Čelik
24
14
38
15.
Hukić Dženita
93.
Sloboda
27
9
36
16.
Rezo Bosiljka
/
Monika
28
7
35
17.
Primorac Marijeta
93.
Mostar
27
6
33
18.
Husarić Anita
94.
Sloboda
23
6
29
19.
Lazarević Ivana
/
Poštar
23
6
29
20.
Okanović Dajana
/
Sloboda
16
12
28
21.
Misimović Doris
/
Iskra GZG
20
8
28
22.
Mujačić Šejla
93.
Tennsa
20
7
27
23.
Šimić Ana
/
Mostar
18
7
25
24.
Ilić Tamara
/
/
20
3
23
25.
Baškarad Marijeta
92.
vitez
17
5
22

Vratite se na vrh stranice

RANG LISTA TS BiH DJEČACI 12 GODINA (30.10.2002.godine)
R.br.
Ime i prezime
G.rođ
Klub
Pls.
Pob.
TOTAL
1.
Raspudić Franjo
90.
Mostar
A
171
/
2.
/
/
/
/
/
/
3.
/
/
/
/
/
/
4.
/
/
/
/
/
/
5.
/
/
/
/
/
/
6.
/
/
/
/
/
/
7.
/
/
/
/
/
/
8.
/
/
/
/
/
/
9.
/
/
/
/
/
/
10.
/
/
/
/
/
/
11.
/
/
/
/
/
/
12.
/
/
/
/
/
/
13.
/
/
/
/
/
/
14.
/
/
/
/
/
/
15.
/
/
/
/
/
/
16.
/
/
/
/
/
/
17.
/
/
/
/
/
/
18.
/
/
/
/
/
/
19.
/
/
/
/
/
/
20.
/
/
/
/
/
/
21.
/
/
/
/
/
/
22.
/
/
/
/
/
/

Vratite se na vrh stranice

RANG LISTA TS BiH DJEVOJČICE 12 GODINA (26.09.2002.godine)
R.br.
Ime i prezime
G.rođ
Klub
Pls.
Pob.
TOTAL
1.
/
/
/
/
/
/
2.
/
/
/
/
/
/
3.
/
/
/
/
/
/
4.
/
/
/
/
/
/
5.
/
/
/
/
/
/
6.
/
/
/
/
/
/
7.
/
/
/
/
/
/
8.
/
/
/
/
/
/
9.
/
/
/
/
/
/
10.
/
/
/
/
/
/
11.
/
/
/
/
/
/
12.
/
/
/
/
/
/
13.
/
/
/
/
/
/
14.
/
/
/
/
/
/
15.
/
/
/
/
/
/
16.
/
/
/
/
/
/
17.
/
/
/
/
/
/
18.
/
/
/
/
/
/
19.
/
/
/
/
/
/
20.
/
/
/
/
/
/
21.
/
/
/
/
/
/
22.
/
/
/
/
/
/

Vratite se na vrh stranice
RANG LISTA TS BiH DJEČACI 14 GODINA
R.br.
Ime i prezime
G.rođ
Klub
Kat.
Pls.
Pob.
TOTAL
1.
             
2.
             
3.
             
4.
             
5.
             
6.
             
7.
             
8.
             
9.
             
10.
             
11.
             
12.
             
13.
             
14.
             
15.
             
16.
             
17.
             
18.
             
19.
             
20.
             
21.
             
22.
             
23.
             
24.
             
25.
             
26.
             
27.
             
28.
             
29.
             
30.
             
31.
             
32.
             
33.
             
34.
             
35.
             
36.
             
37.
             
38.
             
39.
             
40.
             
41.
             
42.
             
43.
             
44.
             
45.
             
46.
             
47.
             
48.
             
49.
             
50.
             
51.
             
52.
             
53.
             
54.
             
55.
             
56.
             
57.
             
58.
             
59.
             
60.
             
61.
             
62.
             

Vratite se na vrh stranice
RANG LISTA TS BiH DJEVOJČICE 14 GODINA
R.br.
Ime i prezime
G.rođ
Klub
Kat.
Pls.
Pob.
TOTAL
1.
             
2.
             
3.
             
4.
             
5.
             
6.
             
7.
             
8.
             
9.
             
10.
             
11.
             
12.
             
13.
             
14.
             
15.
             
16.
             
17.
             
18.
             
19.
             
20.
             
21.
             
22.
             
23.
             
24.
             
25.
             
26.
             
27.
             
28.
             
29.
             
30.
             
31.
             
32.
             
33.
             
34.
             
35.
             
36.
             
37.
             
38.
             
39.
             
40.
             
41.
             
42.
             
43.
             
44.
             
45.
             
46.
             
47.
             
48.
             

Vratite se na vrh stranice
RANG LISTA TS BiH DJEČACI 16 GODINA (30.10.2002.godine)
R.br.
Ime i prezime
G.rođ
Klub
Kat.
Pls.
Pob.
TOTAL
1.
Kadrić Zlatan
86.
Bosna
A
88
50
138
2.
Gavrić Vladan
87.
Poštar
B
77
38
115
3.
Brkić Josip
86.
Ljubuški
B
65
36
101
4.
Lončar Ivan
87.
Posušje
B
62
25
87
5.
Berbić Jasmin
87.
Sloboda
B
55
23
78
6.
Miletić Aleksandar
88.
Sloboda
C
44
13
57
7.
Brkić Mario
87.
Ljubuški
C
39
11
50
8.
Čilić Marin
88.
Mostar
C
32
16
48
9.
Marijanović Zoran
87.
Mostar
C
30
17
47
10.
Tvrtković Rešad
88.
Mostar
C
28
14
42
11.
Biletić Mario
86.
Elliptic
C
23
18
41
12.
Salčinović Ismar
88.
Sloboda
C
15
25
40
13.
Čamber Ante
86.
Posušje
C
26
8
34
14.
Buljan Drago
88.
Mostar
C
21
12
33
15.
Bašić Damir
86.
Bosna
D
21
9
30
16.
Mujan Adnan
86.
Koševo
D
15
13
28
17.
Mehaković Mirza
87.
PSV
D
25
2
27
18.
Babić Davor
87.
Mostar
D
15
10
25
19.
Taljanović Nedim
86.
Tenis Pro
D
15
7
22
20.
Bošnjak Damir
87.
Bosna
D
16
5
21
21.
Ajdaslić Faruk
86.
Sloboda
D
15
4
19
22.
Trumić Anel
88.
Sloboda
D
15
4
19
23.
Dodig Mladen
87.
Međugorije
D
15
2
17
24.
Lamešić Bojan
87.
Sloboda
D
10
6
16
25.
Obrenović Damir
87.
Sloboda
D
15
1
16
26.
Klis Mirza
88.
Sloboda
E
5
10
15
27.
Ljubičić Ivan
88.
Čelik
E
10
3
13
28.
Arapović Franjo
87.
Posušje
E
10
1
11
29.
Begić Josip
88.
Posušje
E
6
4
10
30.
Malibašić Dražen
87.
Mostar
E
6
4
10
31.
Smajilović Eldar
88.
Iskra GZG
E
7
3
10
32.
Bošnjak Karlo
/
Mostar
E
5
2
7
33.
Maličbegović Alen
87.
Tenis Pro
E
6
1
7
34.
Fazlić Armin
88.
Tenis Pro
E
1
4
5
35.
Kravić Tarik
88.
Sloboda
E
0
4
4
36.
Čilimković Kenan
87.
Sloboda
E
1
3
4
37.
Brčina Zlatan
87.
Sloboda
E
1
2
3
38.
Bećiragić Edin
86.
Sprint
E
1
1
2
39.
Bošnjak Dean
/
/
E
1
1
2
40.
Kaliman Ismet
88.
Sloboda
E
1
1
2
41.
Salihović Tarik
/
Sloboda
E
1
1
2
42.
Šabanović Senad
/
Iskra GZG
E
1
1
2
43.
Ašćerić Damir
87.
Sloboda
E
0
1
1
44.
Durić Adnan
88.
Sloboda
E
0
1
1
45.
Gackić Zlatan
86.
Bosna
E
0
1
1
46.
Hodžić Malik
/
Sprint
E
0
1
1

Vratite se na vrh stranice
RANG LISTA TS BiH DJEVOJČICE 16 GODINA
R.br.
Ime i prezime
G.rođ
Klub
Kat.
Pls.
Pob.
TOTAL
1.
Stanivuk Jelena
88.
Poštar
B
75
31
106
2.
Babić Selma
88.
Čelik
B
47
28
75
3.
Jurić Magadalena
86.
Sloboda
B
50
23
73
4.
Softić Senka
88.
Poštar
B
52
20
72
5.
Šećerbegović N.
89.
Poštar
B
51
20
71
6.
Tadić Maja
88.
Mostar
B
45
16
61
7.
Ramadanović M.
88.
Sloboda
C
45
15
60
8.
Hodžić Lejla
88.
Iskra GZG
C
46
4
50
9.
Milas Maja
88.
Mostar
C
33
15
48
10.
Tarčuković Sandra
88.
Sloboda
C
33
11
44
11.
Čolić Dragana
89.
Busovača
C
20
13
33
12.
Vukadinović Lea
88.
Busovača
D
20
10
30
13.
Begović Arijana
88.
PSV
D
25
1
26
14.
Grbešić Marijana
89.
Mostar
D
20
1
21
15.
Lončar Mia
89.
Posušje
D
15
3
18
16.
Omerović Mela
87.
Iskra GZG
D
8
9
17
17.
Husagić Selma
87.
Čelik
D
10
7
17
18.
Korić Jasmin
89.
Mosta SG
D
15
2
17
19.
Ćesko Anesa
87.
Tennsa
E
10
3
13
20.
Begović Sabina
89.
Koševo
E
10
1
11
21.
Begović Azra
87.
Koševo
E
6
1
7
22.
Kurtalić Selma
89.
Sloboda
E
0
1
1

Vratite se na vrh stranice
RANG LISTA TS BiH DJEČACI 18 GODINA
R.br.
Ime i prezime
G.rođ
Klub
Kat.
Pls.
Pob.
TOTAL
1.
Dodig Ivan
85.
Međugorije
B
68
18
86
2.
Kadrić Zlatan
86.
Bosna
B
62
14
76
3.
Daulđi Dino
85.
Mladost
C
53
18
71
4.
Brkić Josip
86.
Ljubuški
C
40
7
47
5.
Biletić Mario
86.
Elliptic
D
30
5
35
6.
Marijanović Marko
84.
Elliptic
D
30
5
35
7.
Mujan Adnan
86.
Koševo
D
31
2
33
8.
Dodig Mladen
87.
Međugorije
D
30
2
32
9.
Miraščić Dario
84.
Sloboda
D
20
5
25
10.
Primorac Stipe
85.
Ljubuški
D
20
5
25
11.
Mulahasanović M.
84.
sloboda
D
20
3
23
12.
Marijanović Zoran
87.
Mostar
D
15
4
19
13.
Maličbegović Alen
87.
Tenis Pro
E
15
4
19
14.
Bošnjak Damir
86.
Bosna
E
16
2
18
15.
Gavrić Vladan
87.
Poštar
E
16
1
17
16.
Bašić Damir
86.
Bosna
E
15
1
16
17.
Jovanović Stjepan
84.
Čapljina
E
15
1
16
18.
Laštro Zoran
86.
Busovača
E
15
1
16
19.
Mehaković Mirza
87.
PSV
E
15
1
16
20.
Šahinagić Nedžad
85.
Koševo
E
15
1
16
21.
Dujić Goran
85.
Busovača
E
6
4
10
22.
Ćorić Ivan
/
Mostar
E
5
3
8
23.
Gackić Zlatan
86.
Bosna
E
5
2
7
24.
Babić Davor
/
Mostar
E
5
1
6
25.
Bošnjak Dejan
/
Elliptic
E
5
1
6
26.
Taljanović Nedim
86.
PSV
E
0
2
2
27.
Brkić Mario
87.
Ljubuški
E
0
2
2
28.
Bahtijarević Denis
/
Travnik
E
0
1
1
29.
Bojčinović Dino
/
Travnik
E
0
1
1
30.
Raos Bojan
/
Busovača
E
0
1
1

Vratite se na vrh stranice
RANG LISTA TS BiH DJEVOJČICE 18 GODINA
R.br.
Ime i prezime
G.rođ
Klub
Kat.
Pls.
Pob.
TOTAL
1.
Omerović Mela
87.
PSV
C
43
7
50
2.
Ćesko Anesa
87.
Tennsa
C
45
1
46
3.
Tomić Jelena
86.
Poštar
C
32
12
44
4.
Salković
/
/
D
35
2
37
5.
Tankić Erna
84.
Sloboda
D
25
3
28
6.
Krešić Mia
84.
Mostar
D
20
1
21
7.
Valla Donika
86.
Mladost
E
0
3
3

Vratite se na vrh stranice
RANG LISTA TS BiH SENIORI (30.10.2002.godine)
R.br.
Ime i prezime
Klub
Kat.
Pls.
Pob.
TOTAL
1.
Kadrić Zlatan
Bosna
B
83
21
104
2.
Dodig Ivan
Međugorije
B
52
16
68
3.
Huremović Haris
Koševo
C
45
7
52
4.
Mehić Amir
Sloboda
C
45
2
47
5.
Čauš Jasenko
Zmaj od B.
D
35
3
38
6.
Daulđi Dino
Mladost
D
31
2
33
7.
Mujan Adnan
Koševo
D
30
1
31
8.
Marijanović Marko
Elliptic
D
26
2
28
9.
Fetahagić Feđa
Koševo
D
20
6
26
10.
Čabro Elvedin
Mladost
D
25
1
26
11.
Hadžiđulbić Damir
Mladost
D
25
1
26
12.
Jovanović Stjepan
Čapljina
D
20
4
24
13.
Džambić Jasmin
Zmaj od B.
E
10
8
18
14.
Vranić Daver
Tennsa
E
16
2
18
15.
Ćorić Ivan
Mostar
E
15
1
16
16.
Duranović Mirza
Mostar
E
10
4
14
17.
Bašić Emir
Sloboda
E
10
3
13
18.
Hamzić Amir
Tenis Pro
E
6
1
7
19.
Babić Davor
Mostar
E
5
1
6
20.
Berbić Jasmin
Sloboda
E
1
4
5
21.
Gavrić Vladan
Poštar
E
1
4
5
22.
Begić Mirsad
Sloboda
E
1
1
2
23.
Biletić Mario
Elliptic
E
1
1
2
24.
Mehaković Mirza
PSV
E
1
1
2
25.
Šetkić Aldin
AS
E
1
1
2
26.
Šišić Faruk
Sloboda
E
0
1
1

Vratite se na vrh stranice
RANG LISTA TS BiH SENIORKE
R.br.
Ime i prezime
Klub
Kat.
Pls.
Pob.
TOTAL
1.
Delić Harisa
Mladost
C
67
5
72
2.
Jurić Magdalena
Sloboda
D
35
1
36
3.
Branković Ena
Mladost
D
30
2
32
4.
Husagić Selma
Čelik
D
30
1
31
5.
Ćesko Anesa
Tennsa
D
25
1
26
6.
Srna Senita
Koševo
E
1
1
2

Vratite se na vrh stranice
RANG LISTA TS BiH VETERANI 35+
R.br.
Ime i prezime
Klub
Kat.
Pls.
Pob.
TOTAL
1.
Brkić Ismir
Zenica
A
183
98
281
2.
Dževlan Željko
Ljubuški
A
103
51
154
3.
Agić Suad
Visoko
B
120
27
147
4.
Đapan Ljubiša
Bugojno
B
99
47
146
5.
Gradašćević Emin
Travnik
B
92
36
128
6.
Bešlagić Emir
Visoko
B
79
28
107
7.
Hadžiomerović Osman
Zenica
B
75
23
98
8.
Hamzić Dino
Sarajevo
C
51
21
72
9.
Bjelopoljak Taib
Kakanj
C
55
11
66
10.
Markota Ivan
Ljubuški
C
45
15
60
11.
Ćosić Taib
Kakanj
C
49
8
57
12.
Šutalo Boško
Čapljina
C
41
13
54
13.
Sokolović Šekib
Sarajevo
C
34
14
48
14.
Halać Nedžad
Zenica
D
24
19
43
15.
Hadžić Hazim
Travnik
D
25
12
37
16.
Terzić Adnan
Travnik
D
32
5
37
17.
Palameta Zoran
Ljubuški
D
21
9
30
18.
Tomić Ante
Ljubuški
D
20
8
28
19.
Sagdati Nedžad
Zenica
D
15
10
25
20.
Alilović Jozo
Ljubuški
D
15
9
24
21.
Bošnjak Vlado
Mostar
D
20
3
23
22.
Đukić Siniša
Travnik
D
17
5
22
23.
Marić Petar
Mostar
D
15
6
21
24.
Naletilić Miro
Široki B.
D
17
4
21
25.
Hadžialić Mirso
Sarajevo
D
15
4
19
26.
Tamirović Nihad
Travnik
E
14
3
17
27.
Vištica Vlado
Ljubuški
E
15
2
17
28.
Pozderac Amir
Cazin
E
4
10
14
29.
Šabanović Almir
Kakanj
E
6
7
13
30.
Škrobo Željko
Ljubuški
E
10
3
13
31.
Cvijanović Anto
Kiseljak
E
6
3
9
32.
Vrcić Franjo
Kiseljak
E
8
1
9
33.
Zukančić Rusmir
Sarajevo
E
5
3
8
34.
Ćorić Viktor
Široki B.
E
5
2
7
35.
Hadžić Muamer
Sarajevo
E
5
1
6
36.
Omerhodžić Rasim
Zenica
E
5
1
6
37.
Tankić Izo
Tuzla
E
5
1
6
38.
Šamija Josip
Kiseljak
E
0
5
5
39.
Sulejmanović Sejo
Travnik
E
1
2
3
40.
Blažević Zoran
Zenica
E
0
1
1
41.
Vojinović Radoslav
Kiseljak
E
0
1
1

Vratite se na vrh stranice
RANG LISTA TS BiH VETERANI 45+
R.br.
Ime i prezime
Klub
Kat.
Pls.
Pob.
TOTAL
1.
Tankić Izo
Tuzla
B
75
25
100
2.
Gračić Senaid
Sarajevo
C
61
14
75
3.
Sagdati Nedžad
Zenica
C
50
11
61
4.
Omerhodžić Rasim
Zenica
C
33
13
46
5.
Bilalagić Damir
Sarajevo
D
30
6
36
6.
Čeleketić Zoran
Tuzla
D
35
1
36
7.
Mašić Mirza
Gračanica
D
26
2
28
8.
Hodžić Senad
Sarajevo
D
25
1
26
9.
Sušac Ivan
Ljubuški
D
25
1
26
10.
Dedić Boris
Ljubuški
E
15
1
16
11.
Hrnjica Ismet
Sarajevo
E
15
1
16
12.
Medvidović Leopold
Zenica
E
15
1
16
13.
Skalinić
/
E
15
1
16
14.
Stojkić Viktor
Mostar
E
15
1
16
Vratite se na vrh stranice

home l adresar l kalendar l RANG LISTA l kontakt
Sva prava pridržana © tsbih