Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

דמויות


back to sonic X main


סוניק הקיפוד

סוניק הוא קיפוד כחול ומהיר כאין כמוהו. הוא צלול במחשבתו. הוא טיפוס מאוד מאוד הרפתקן והוא אף פעם לא נשאר באותו מקום יתר מידי זמן. הוא חיי בחופשיות מוחלטת. קיימים אצלו רק החוקים שלו בלבד והוא לא מוכן להקשיב לחוקים של אחרים. הוא חבר נאמן ואף פעם לא מפר הבטחה.

כריסטופר

כריס (קיצור של כריסטופר) הוא ילד למשפחה מאוד עשירה. אביו הוא נשיא חברה גדולה, אימו היא שחקנית מפורסמת וסבו צ'אק הוא מדען. רוב הזמן ההורים שלו לא נמצאים בבית מיכיוון שמעמדם לא מאפשר זאת, מסיבות אלו נאלץ כריס לסמוך על עצמו ועל שיקול הדעת שלו. המפגש עם סוניק וחבריו שינה את השקפת העולם שלו ונתן לו להבין מה משמעות המושג "בגרות".

אמי רוז

אמי היא קיפודה עליזה מאוד, שמאוהבת בסוניק. היא בעלת חוש טעם מצוין באופנה. החיוביות שלה מעודדת את החבורה, מלבד סוניק שלא ממש מחזיר אליה אהבה, אבל אולי בתוך תוכו יש לו רגשות כלפיה.

טיילס

טיילס(זנבות), הוא שועל על שתי זנובות, שבעזרתם הוא יכול להתעופף לו באויר. הוא חברו הקרוב ביותר של סוניק. הוא כמו אח קטן לסוניק ובגלל זה סוניק תמיד יגן עליו. הוא מכונאי מעולה בעל יכולת גדולות במכונאות, שמשתוות לאלו של אגמן הרשע. בניגוד עליו, טיילס משתמש בקישוריו לעשיית דברים טובים. הוא בעל מטוס פיפר קטן. שבהמשך הסדרה הופך לסיקלון x שהוא מטוס סילון מהיר ביותר..

נאקלס

נאלקלס (אגרופן) הוא אחידנה (סוג נדיר של קיפוד אוסטרלי) קשוח ופראי. הוא מהיר וניכן ביכולות פיזיות עצומות. הוא יכול לשבור סלעים ענקיים בעזרת אגרופיו. הוא עקשן ובעל קו מחשבה נוקשה. הוא טוען שסוניק הוא יריבו, אבל בתוך תוכו הוא מקנא בסוניק על החופשיות בה הוא חיי. נאקלס הוא נודע כצייד אוצרות, מה שהופך אותו לחשוב בחיפוש אחר "אבני הכאוס".

קרימי הארנבת

"קרימי דרימי" היא הצעירה בחבורה. חברה הקרוב ביותר הוא צ'יז, ביחד הם מבלים ומשחקים. היא טיפוס מאוד סקרן ולפעמים הסקרנות שלה אף מסכנת את החבורה. לפעמים אבל היא ממש לא טיפוס שאפשר לשנוא, היא מאוד מאוד נחמדה ויש לה נטייה לבכות שדברים לא מסתדרים, מה שבדרך כלל מביא את האחרים לנסות לפייס אותה.

ציז'

צ'יז הוא חברה הנאמן של קרים (ביחד השם זה קרים-צ'יז=גבינת שמנת), הוא שונה משאר הדמויות. הוא לובש עניבת פרפר. הוא משרה שלווה על הסובבים אותו..

שאדו הקיפוד

שאדו הוא זהה לסוניק שתי טיפות מים. ההבדל הבולט בינהם הוא שהפרווה של שאדו שחורה ושל סוניק כחולה. שאדו הוא בן אל מוות. הוא יצירה של דוקטור ג'ארלד-גאון המדע של המאה. לשאדו יש כוח מיוחד הנקרא "בקרת כאוס", המאפשרת לו בעזרת "אמרלד הכאוס" לשבש זמן חלל. המחשבה של שאדו נקייה לגמרי מהשפעות חיצוניות והוא יעשה כמעט הכל כדי להשיג את מה שהוא רוצה וזה לא תמיד טוב.

רוג העטלפה

רוג היא ציידת אוצרות ידועה בכל העולם. היא מאוד מתעניינת ביהלומים נדירים. בעבר היא עבדה כסוכנת מטעם נשיא הממשלה הפדרלית. היא מאוד נשית,סקסית,עצמאית,מחושבת,אמיצה ומסתורית. בכל משימה היא הולכת עד הסוף ויש לה נטייה להשיג מה שהיא רוצה. היא מתעלמת מפרטים קטנים כמו מוסר וחוק.

דוקטור אגמן

ד"ר אגמן הוא הסמכות העליונה והמרושעת בעולם בנושא רובוטים. מדובר בגאון אשר סובל מתסביך גדלות ומהתנהגות ילדותית, המביאה אותו בסופו של דבר לרצון אחד - להשתלט על העולם. למטרה זו הוא מקדיש את כל חייו. מנגד, ד"ר אגמן רואה עצמו כג'נטלמן, רומנטיקן ופמניסט, למרות שבמציאות מדובר באחיזת עיניים. התוכנית של הד"ר להשתלט על העולם היא פשוטה - להשיג את "אמרלד הכאוס" ולבסס את אימפריית אגמן, המבוססת על הרובוטים שהוא המציא. ד"ר אגמן הוא יריבו הגדול של סוניק

סם ספיד

סם ספיד הוא בן אדם כמו כריס. הוא מפקד יחידת המהירות בצבא. הוא אוהב לחיות מהר ולנסוע במכוניות מהירות. הוא טיפוס דיי יהיר ומאז שסוניק עקף אותו בתחרות מכוניות (רק שסוניק רץ ולא נסע במכונית) הוא הפך למתחרה מספר אחת של. הוא ינצל כל הזדמנות לתחרות עם סוניק.