Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

 

MERHABA

TÜRK ATÇILIĞINA UFAK DA OLSA BİR KATKIDA BULUNABİLİRSEK NE MUTLU BİZE;

ZOR GÜNLER GEÇİREN ATÇIĞILIĞIMIZI BİR NEBZE OLSUN GÜLDÜREN UMUTLANDIRAN GEÇMİŞ SENELERDE DINYEPER , GRAND EKINOKS BU SENEDE RIBELLA VE KANEKO ADLI SAFKANLARIMIZ BİZLERE YURT DIŞINA AÇILMAMIZ GEREKTİĞİNİ ADETA HAYKIRARAK İSPATLADILAR;

BU SİTEDE TÜRKÇE VE İNGİLİZCE YURT DIŞI YARIŞLARI DÜNYA DAN ANALİZLER,SATIŞLAR
SINIF KOŞU TARİHLERİ - NETİCELERİ RESİMLERİ VCD-DVD LERİ PEDİGRİLERİ Nİ BULMAK MÜMKÜN

ÜLKEMİZDE YAPILAN YARIŞLARIN GÜNLÜK BÜLTENİNİ FARKLI BİR FORMATTA AÇABİLİR SAFKANLARI BİR ÇOĞUNUN PADOK FOTOĞRAFINI (HATTA HER YARIŞINDAN EVVEL TÜM ISTANBUL FOTOĞRAFLARINI) YAN YANA GÖREREK GEREK SAFKANLARI BİRBİRLERİ İLE GEREKSE DE SAFKANIN FORM DURUMUNU KENDİ FOTOĞRAFLARINA BAKARAK İZLEMEK MÜMKÜN OLACAKTIR.

GÜNLÜK BÜLTENDE HER SAFKANIN PEDİGRİSİ,DOZAJ PROFİLİ,1,2,3'CÜLÜK YAPTIĞI TÜM YARIŞLARINI VE AYRINTISINI GÖRMEK MÜMKÜN

AYRICA 29-11-2004 TARİHİNDEN İTİBAREN BÜTÜN YARIŞLARIN SON 800 METRELERİ Nİ TABLOLAR HALİNDE GÖRÜP DAHA İYİ DERS ÇALIŞIP ANALİZ YAPABİLİRSİNİZ.


DAHA İLERKİ TARİHLERDE İSE SAFKANLARIN SON KOŞULARINI (DIVX) FORMATINDA SEYRETMEK MÜMKÜN OLACAKTIR.İSTENİR İSE HAZIRLANIP ŞU ANDA DA ADRESE GÖNDERİLİR.

BU SİTEDE DEĞİŞİK BİR ÇOK ANALİZ YER ALACAKTIR ÖRNEĞİN 2002 DOĞUMLU START ALACAK ARAP TAYLARI İÇİN TOPLU LİSTE Yİ ÖNCEDEN GÖREBİLECEK BU LİSTE DE TAYIN SATIŞ FİYATI,ÖLÇÜLERİ,1.,2.ANNE KARDEŞLERİ PEDİGRİSİNİ GÖREBİLECEKSİNİZ.

ÜLKEMİZDE YAPILAN YARIŞLAR İLE YURT DIŞINDA YAPILAN YARIŞLARI BU SİTEDE HER TÜRLÜ MUKAYESE EDEBİLİRSİNİZ(PEDİGRİSEL,KONFORMASYON,BİTİRİŞ DERECELERİ-TEMPOLARI)

SATILIK ATINIZIN İSMİ VE RESMİNİ BİZE ULAŞTIRIRSANIZ ÖRNEKTEKİ GİBİ AYRINTILI ANALİZİNİ YAPIP HEM TÜRKÇE HEM İNGİLİZCE OLARAK SATILIK ATLAR BÖLÜMÜNE KOYABİLİRİZ.
SAFKANLARIN VİDEO GÖRÜNTÜSÜ ÇEKİLİP ALAKALI OLANA GÖNDERİLİP ALIM SATIM KOLAYLAŞTIRILIR.

BİZİ TAKİP EDİN


SAYGILAR

TEOMAN DEMİRÖZ

BADEMLİ SOKAK ÜNLÜ SİTESİ B-2-9-5 YEŞİLKÖY/İSTANBUL

TEL:0212 573 16 38-0212 663 5402
CEP:0532 212 17 80

Tüm Hakları Saklıdır. 2005 © İstanbul - Teoman D
teomand@teomand.com