Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
PARA KAZANIN

http://para.linkleri.com

 

 

 

 

 

E-MAİL OKU KAZAN

SÖRF YAP KAZAN

TIKLA KAZAN

SPONSORLAR

ÇEKLERİMİ GÖRÜN

ANASAYFA

 

 

 

 

 

ZirZop.com

 

 

 

 

 

ZirZop.com

Commision Junction

CJ mükemmel bir sponsor, altını çizerek söylüyorum mükemmel.Her webmasterın üye olması gerektiğine inanıyorum.Üye değilseniz hemen olun.CJ aslında bir sponsorluk havuzu içerisinde bini aşkın sponsor bulunuyor.Üye olduktan sonra sitenize uygun olanını seçiyorsunuz eğer bu sponsorun sitenize uygun olduğuna karar verilirse linklerini kullanabiliyorsunuz.Adamlar çok profosyonel ve sizi çok ciddiye alıyorlar.Sayfanızın içeriği ne olursa olsun üye olabilirsiniz.3 şekilde çalışıyorlar

1-pay per click: tıklama başına para ödeyenler

2-pay per lead: üyelik başına para ödeyenler

3-pay per sale: satış başına para ödeyenler

Web siteniz yoksa bile girin bir göz atın internetin nasıl bir ekonomi haline dönüştüğünü görün.Not: Sakın hangi site hangi sistem olursa olsun hile yapmayın sonra kazandığınız tüm fırsatları kaybedersiniz.

üye olmak için aşşağıdaki baneri tıklayın

gelen çeki görün

yardım sayfası

Zirzop

Bu bir Türk sitesi sponsor olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.Her site kabul ediliyor. Tıklama başına 30.000 TL veriyorlar.Hesabınız 20 milyon olunca paranız gönderiliyor.

üye olmak için aşşağıdaki baneri tıklayın

ZirZop.com

gelen çeki görün

Kitapyurdu

Kitap satışı yapan güzel bir türkçe site.Sayfanıza sponsor olarak kullanabilirsiniz. Satıştan yüzde ve tıklama başına para veriyorlar.Tıklama ücreti 10.000 den başlıyor duruma göre 50.000 TL ye kadar çıkıyor.Satış komisyonu %2. 30 milyonda ödeme yapılıyor.

üye olmak için aşşağıdaki baneri tıklayın

internet kitapçınız kitapyurdu.com'dan binlerce kitaba ulaşabilirsiniz.

gelen çeki görün

Reklam Network

Tıklama başına 25.000 TL veren bir Türk sponsor daha.Ayrıca üye olan webmastera 1 milyon TL direk veriyor.50 milyon lirada ödemeniz yapılıyor.Ayrıca her ay ödeme yapılanlara güzel hediyeler veriyor.

üye olmak için aşşağıdaki baneri tıklayın

ReklamNetwork Banner

gelen çeki görün

Sponsor inceleme çalışmalarım devam ediyor.Yerli ve yabancı yeni sponsorlar en kısa zamanda bu bölüme eklenecektir. http://para.linkleri.com sizi en iyi şekilde bilgilendirmeye devam edecektir.Sık sık ziyaretlerinizi bekliyorum.Sorularınız için sariozan@usa.net adresine mail atabilirsiniz.