Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

OFFICIAL ANNOUNCEMENT OF THE FINAL REDEMPTION

ההכרזה הרשמית של הגאולה השלמה

 

 

 

 

כ"ב במרחשוון, 5769; 20 בנובמבר 2008; עמק מרקורי 9; פרה ג'ירה ד'אדה, ברגמו, איטליה:

אחראי על הכתוב: פרץ גרין בן משה גרין וחנה בקר, שנולד בניוארק ניו-ג'רזי, ארצות הברית, ב-11 ביולי 1945.

 

תודה לאל שדי, אל שדי גדול, אל שדי אחד

 

הריני מבשר לכם, בני ישראל ובני תורה, יראי שמים המחכים בכיליון עיניים לנבחר מאת ה" אלהינו לגאול את ישראל ולהביא את הגאולה השלמה לעולם. שמו הוא חיים בן משה הנולד בצנעא תימן ב-1914.

 

הגאולה השלמה מגיעה בהיסח דעת. הרבנים, ובני ישראל לומדי תורה ויודעי דת ודין, וכל עם ישראל בכלל, אינם יודעים כלום, בזמנים הראשונים, מכל המתרחש מעת מותו של הצדיק חיים, ביוני 1982 ותחייתו מן המתים, ואודות מלכות השמים החדשה והשלמה שהוא יושב ראש שם. ממלכות השמים, דרך חלומות נפלאים, הם החלומות והחזיונות האמיתיים המנובאים ביואל (ג', 1-2), הוא מודיע לנו את כל הסימנים השלמים של הגאולה השלמה, הם הסימנים הנדרשים לגאולת עם ישראל, והם גם הסימנים השלמים האוניברסליים הנדרשים לגאולה השלמה גם למוסלמים וגם לנוצרים ועד האיים הרחוקים בכלל.

 

בתחילה כל הדברים החדשים של הגאולה השלמה נראים ליהודים (בפרט) מוזרים, מפני שלא יודעים עוד מהי הגאולה השלמה, לא כלפי עם ישראל ולא כלפי אומות העולם. ומצד טעמים רבים, אי אפשר להודיע את הדברים ליהודים בתקופה הזאת בדרך שיתקבלו הדברים ויובנו. ובאמת כולם הם דברים שלא שמעו עליהם, ולכן לא יודעים לישב אותם ביחס המסורת. ובעיקר, בשל אלף סיבות, אין לעם ישראל כעת אוזן לדברים חדשים. מבקשים את החדש אבל רוצים רק את הישן. לכן אמר הנביא ישעיה:

 

מח: ו שָׁמַעְתָּ חֲזֵה כֻּלָּהּ, וְאַתֶּם הֲלוֹא תַגִּידוּ:  הִשְׁמַעְתִּיךָ חֲדָשׁוֹת מֵעַתָּה, וּנְצֻרוֹת וְלֹא יְדַעְתָּם. ז עַתָּה נִבְרְאוּ וְלֹא מֵאָז, וְלִפְנֵי-יוֹם וְלֹא שְׁמַעְתָּם--פֶּן-תֹּאמַר, הִנֵּה יְדַעְתִּין.  מח,ח גַּם לֹא-שָׁמַעְתָּ, גַּם לֹא יָדַעְתָּ--גַּם, מֵאָז לֹא-פִתְּחָה אָזְנֶךָ:

 

אני, פרץ גרין, החמור הראשון לגואל חיים, וזכות הוא לי, כי זכיתי ללמוד שלוש עשרה שנה עם הצדיק הנסתר חיים במילאנו, איטליה. אחרי סבלו הנורא האחרון, ומותו, התחילו לרדת הסימנים השלמים לתלמידים ולחברים אוהביו של הצדיק חיים, כמו משפחת רמו לוי, נשמתו בשלום במלכות השמים. וקיבלנו את סימן החמור אוכל לחם, שהוא סימן הגאולה השלמה בעולם, ותפקידנו העיקרי מאז תחייתו למלכות השמים הוא לכתוב ולהסביר לפי היכולת את כל הסימנים המגיעים ואת כל העדות הגדולה והנפלאה של הגאולה השלמה.

 

אני מבשר, אפוא, שכבר הגיע הגואל ב-1982 (והוא הגואל השלישי הסופי חיים בן משה) של עם ישראל ושל הגאולה האוניברסלית. וכול העדות מעידה כי ה" אלהינו בחר בו, והקים אותו מן המתים, והושיב אותו לראש במלכות השמים, היא מלכות השמים השלמה המוקמת לעד בבחירת ה" ברוך הוא את הגואל האהוב אצלו. ואין ספק שהלומד את העדות ואת ההסברים בשכל ישיר ובלי השגות קדומות, יבין ויאמין, ישכיל וישמח עד צהלת פורים, כי הכול אמת ומאת ה" הוא, ולא המצאנו מהמוח שלנו כלום.

 

ואמנם, כאמור, אין אוזני שמיעה של האידנא אל שמועתנו, ומי יאמין שזרוע ה" נגלה עלינו, בזכות הגואל חיים, לבשר את כל הדברים החדשים, הנפלאים והאמיתיים מאת ה". ואמנם חמורים אנחנו, ופשוטי אמונה, והולכים בדרך שמוליכים אותנו. ומקבצים את הכול בכתבים לזמן שיוכלו להתקבל. ומשתדלים אנו, מכול מקום, להעלות כמה כתבים על האתר שלנו באינטרנט. ואנחנו לא תנועה בשום אופן ואין אנו נושאים את קולנו בחוץ, כי אם בקרב החמורים הראשונים להיכנס לזאת הברית השלמה של הגאולה השלמה בזכות הגואל חיים. ואמנם בית ספר אנו, הוא בית ספר השושנה בחוץ לארץ, ובית ספר אסתר בארץ ישראל. ודוד לוי ובנו משה בחולון, ואדם (שם הלידה – סולי) קמחג'י ומשה ברדי בבאר שבע, חמורים נאמנים הם בארץ ישראל.

 

לא אביא כאן בבשורה הכללית הזו את הסימנים בפירושיהם, ולא מדברי "החוק החדש" ו"המנהג החדש" של הגה"ש, ולא מספר "אור חדש לרמב"ם, הנשר הגדול" שהוא הסבר על הפרקים האחרונים המפורסמים של הלכות מלכים בענייני המשיח בן דוד, ולא מספר "חמישה לוחות הברית" על הטעות האפלה של שיטת האצילות הפסולה של ס' הזוהר ושל כול הקבלה המזויפת שיצאה ממנו. וכן לא אביא כאן מ"ספר הכוכבים" המיוחס לאברהם אבינו, ולא מדבר תכנית "בית התפילה של הגה"ש בן שבע הקומות, 13 מזבחות לתפילה ומחצלת האסלאם", ולא מכול העדות באלפי חלומות חשובים המוסיפים ידע גדול בכול ששת הסימנים הגדולים השלמים:

 

ו       סימן הכוכבים,

י        סימן השופט המשוח במלכות השמים,

ש       סימן האור החדש של חנוכת החנוכות,

ק       סימן החמור אוכל לחם,

ה       סימן הדור הרביעי ודור הבניין החדש,

ו        וסימן תחיית הגואל חיים בסימן השלם של תחיית המתים.

 

 גם לא אביא פה מספר "בשורת המלאך גבריאל", ולא מספר "מזבח הנביא", ולא מספר "פירוש באר שבע", ולא מ"ספר המפליא" על תיקוני הנצרות ועניין מישרתו המשיחית של ישוע בן מרים ובן יוסף, ולא מכתבי הקבלה החדשה האמיתית של הדג הגדול לוויתן, ולא מכול הכתבים הנכללים בספר הכללי הוא ספר משנת חיים, וגם לא מספר הצדיק חיים ראש לל"ו צדיקים הנסתרים. אני מזכיר אותם רק בכדי להודיע את שמות העניינים החדשים שעם ישראל עוד לא מכיר בהם. ויש לנו כרגע עשרים ושש שנים של עדות וכתבים. והחפץ יחפוץ וימצא את חפצו.

 

כל הדברים האלה נמצאים אצלנו, החמורים המועטים, כמו בתוך הארמון של אסתר המלכה שממנו תצא הישועה והגאולה, ואחר כך יובן איך שאין הגאולה באה אלא מתוך היסח דעת. וברגעו תתגלה הגה"ש כפצצה אטומית אבל בפליאה טובה, המעוררת את הלב ואת השכל לרוח חדשה נעלה.

 

ואמנם העולם נמצא עכשיו במה שנקרא "הדור הרביעי" בן 65 שנים מ-1983 עד 2047, ואז ייכנס הדור החמישי המוכן כבר לקבל את בשורות הגאולה ואת כל הלימודים החדשים של הגואל חיים. מ-1983 עד 2018 עוד יש רחמים רבים מן השמים בזכות סבלו האחרון וקורבנו של הצדיק חיים, אך לאחר מכן יתחילו הזמנים הנוראים עד לתקופת יום ה" הגדול והנורא. בעוונות רוב העולם ייהרס, אבל בעם ישראל, מפני שכבר "שילמו" בשואה, ייוושעו שני שלישים. וגם מתפקידנו הוא להודיע שנצטרך בתי מקלט בתקופות ההן, ואשרי ישראל המוכן תמיד במקלטים.

 

 

אתם רוצים לדעת מיהו ה"אדון" שאתם מבקשים (מלאכי ג').

זהו הצדיק הגואל חיים אשר פתאום אחרי מותו בא אל היכלו המוכן לו במלכות שמים. וביאתו היא ביחד עם אליהו הנביא, שהוא מלאך הברית שאתם חפצים. הוא בא, בלשון יחיד, כי ביחד באים הגואל האחרון והנביא אליהו. ירושת הסימנים השלמים היא ביד אליהו הנביא, ומתקיימת שלמות הסימנים רק בביאת הגואל חיים. ומובן שהם לא מתגלים בפרהסיה, כי מי יכלכל את יום בואם, וקדושים הם מאוד מאוד, ואין העולם עומד בכבודם אם יבואו הם בעצמם. ותחרב תבל על כל יושביה מהתנהגות של הפקרות כלפיהם. למעשה הם כבר באו ונמצאים. הגואל חיים מדריך ממלכות השמים את הגאולה בארץ, כשהנביא אליהו והגואל חיים יכולים לרדת לעולם כרצונם אצל הזוכים. ואני בהמה הנוערת "בא הזמן".

 

אם רעבים אתם, בואו ותאכלו, כי שלחתי את לחמי על פני המים, כי ברוב ימים תמצאוהו אתם. רק הסירו השגות קדומות, כי חדשה הגאולה לישראל ובה יוכל להתחדש כל אחד במוח חדש שפל וברוח חדשה של ענווה, כי דיבר ה" והוא עשה, ובהיסח הדעת מעם ישראל עשה ופעל ומילא את אוצרות הארמון הארצי למענכם כאשר תדעו. בואו אל החמורים והם יפתחו לכם דלתות החידושים. לא בא המשיח בן דוד, כי אינו הוא שאתם מבקשים באמת, כי אם השופט "המשוח" במלכות השמים היורדת לעולם כסדרי הדורות הבאים. והוא הגואל ולא המשיח. באה תקופת ימות המשיח מ-1948, ואחרי 35 שנים נתגלה הנבחר הצדיק הקדוש חיים. והדור רביעי הוא בן 65 שנים, ומאה שנה היא תקופת ימות המשיח. ובכן התחילו העליות המנובאות ושיבת ציון, ולא היה שום משיח בן דוד, כי אם תקופת ימות המשיח, שבה מאורעות רבים מתרחשים, ואמנם הן בסוף ההכנות לקבלת הגאולה השלמה.

 

אמנם ספר הכוכבים נפתח לנו והגואל חיים מלמד אותנו זה עשרים ושש שנים את ענייני כוכבי הגאולה, וכן הוא מראה לנו דברים מסודות מלכות השמים המתגלים לעולם עבור הגה"ש. וכן הוא מלמד אותנו את ענייני האור החדש של בית התפילה בן שבע הקומות, 13 המזבחות לתפילה ומחצלת האסלאם, מדריך את סימן החמור לכול תפקידיה, ושולח לנו ממסורת אליהו הנביא את הנבואות החדשות על הדור הרביעי הזה הגדול והנורא המרעיד והמפחיד והמעציב. לפיכך כל הבשורות מגיעות לפני שמתחיל הרעש הגדול, ושמורות אצלנו עד שנמצא אוזניים השואפות לשמוע את חידושי השמים וחידושי הארץ של הגאולה השלמה.

 

אתם רוצים לדעת איך הוא בית התפילה לכול העמים שיהיה בית המקדש השלישי? החמורים יודעים את זה. אתם רוצים לדעת מיהו ומהו החמור, משיח בן דוד? אמר לי הצדיק אבוחצירא בחלומו של אדם קמחג'י ב-1990 "אה, אז אתה הוא החמור, משיח בן דוד". - -  הי-הא!, הי-הא!, הי-הא!.

 

אני לא המשיח בן דוד, כי אם החמור הראשון לחמורי הגה"ש. אם תרצוני אדהר, ואם לא תרצוני, לא אותי חרפתם, כי אם את ליבכם הכחשתם, כי אין בפי החמור אלא דברים אמיתיים, ברשות הגואל חיים, לפני ה" אלהינו ברוך הוא וברוך שמו לעד ולעולמי עולמים. כבר בא הזמן ובהיסח דעת ישראל, הגיעו כל הבשורות וכל ההסברים שאתם מבקשים וחפצים. חפשו את ארמון האוצרות ותמצאם. וכן הוא שאני יהודי משבט יהודה ואחראי על כל דברי המסורת של הברית השלמה, כי כך צריך להיות לגבי החמור הראשון ולמי שיבוא במקומו אחר כך, שאם לא כן, לא היה הצדיק אבוחצירא יכול לומר, "אה, אז אתה הוא החמור, משיח בן דוד". והוא הכרח הסימנים בכדי שלא תצא אחריות התורה מידי עם ישראל ליתר דברי הימים.

 

אתם רוצים להתבונן? ברוך ה". גילה הגואל חיים לחמורים את "ההתבוננות המשולשת" המיוסדת על שם ה" בתכלית הגאולות והוא השם "אהיה אשר אהיה" שגילה ה" למשה רבנו. והם סימני אברהם, סימני יצחק וסימני יעקב, ומרומזת בו גם העלייה האמצעית של משה רבנו המכוסה בתורה. ושלושה עמודים הם הנקראים לב הנביא, לב השושנה ולב הדג הגדול לוויתן. אני בטוח שכולכם חפצים להיכנס להתבוננות הזאת, אך אתם לא יודעים עוד את חפציכם, כי לא נעשיתם עוד לחמורים. ואני בהמה המבשרת את האמת: קם הצדיק הנבחר, חיים, מן המתים, והוא המורה של כולנו ממלכות השמים. אם האמנתם בכך, תוכלו להיכנס להתבוננות המשולשת.

 

לפעמים אני בוכה כילד קטן, זה נכון, אבל זה מפני שאני חפץ לראות בשמחתכם מכול הבשורות האמיתיות שהגיעו, ואין עוד אוזניים לשמוע. איך שיהיה אני מבשר בכתבים ומשמח את השמים הרואים כיצד ייהנו הזוכים הרבים בדורות הבאים.

 

הצדיק הנסתר חיים לימד בחייו תמיד שקדמה הדרך ארץ לתורה, ואם אין דרך ארץ אין תורה. אם האדם מתנהג בדרך ארץ, וחס על כבוד כל אחד ואחת, ונזהר מאוד שלא לזלזל בבני אדם, ומקבל כל אחד בסבר פנים יפות, ומתרגש מצער הזולת, ומרגיש את לב האחר, ונוהג בצדקה עם יתומים, אלמנות, חולים ועניים, וליבו טוב עם כל בני אדם כי בריותיו של ה" הם, אז, ורק אז, יוכל לקבל הוא שיעורים אמיתיים של תורה. המורה חיים לימד אותי שכול התורה באה ללמד אותנו את הענווה של משה רבנו. וכול השאר תפל לגבי הנקודה הזאת, כי לנו כל התורה וכול המסורת בגלל ענוות משה שכל כך אהב ה" ברוך הוא. "אבל מועטים מאוד הם שמבינים את זה" היה מוסיף קדוש ה" ראש ל"ו הצדיקים הנסתרים בדורו, המורה חיים.

 

ואנו בדור של חוצפה, עזות פנים, אלימות, לבבות אגואיסטים, אהבת כספים, זיוף, שכל להרע, והשקפות בלתי מאוזנות, דור של ניאוף ותועבות, דור ממון שגורלו ליפול, דור שנאה שגורלו להיהרס. כך הוא דור ימות המשיח, דור שענייני המשיחות והגאולה מגיעים לפסגת הבלבולים בישראל בנביאי שקר ומשיחים מזויפים, עד שנכנס הדור הרביעי ואל קנא מטהר את עולמו אשר ברא, ומסיר ממנו כל פגע רע וכל המתרומם בעצמו יושפל.

 

לכן תבוא תקופת יום ה" הגדול והנורא ולא תכחיש, כי לא יכולים הטובים לקבל את הגאולה השלמה עד שימותו הרשעים ועד שייטהר העולם מעבודה זרה ומהשחתה ומרוע לבב. ואנו רואים כבר כעת הריסות ומים גבוהים וסערות הרס ורעידות אדמה וכו', אך אלו הם "סימנים" קלים בלבד לגבי מה שיבוא. ובכן תבינו מדוע הבשורות האמיתיות של הגאולה האמיתית השלמה סגורות הן בתוך הארמון, וקשה מאוד להוציא אותן לרבים. אין בלבולים כבלבולי דור ימות המשיח, ולנו, בזכות הגואל האהוב חיים, השפה הברורה המנובאת בספר צפניה. בואו, למדו אותה, והסירו את כל שקרי העבר.

 

זאת היא בשורה רשמית, לפני ה" אלהינו, ברשות הגואל חיים. וחמור אני לכם אם תרצו לרכוב עליי.

 

 

בסוף יתבררו כל הדברים, ובגמר תקופת הדור הרביעי ודור ימות המשיח תהיה תפיסת עולם אחרת לגמרי בגלל כל מה שהעולם עבר, וייראה בפועל מה שהכריז הגואל חיים, והוא אצלנו כלל ראשון: "כולנו בשר אחד". הרפו מטיפשות הזמנים שעברו. אין לה" משאת פנים וכול העולם בריותיו הם, ואוהב ה" את כל מה שברא. והיא תורה. השונאים ייהרסו והרשעים תאבדו, והטובים ירשו ארץ ומלואה. כי העולם גם מלא באנשים טובים ונשים טובות, והם יהיו לבני מלכות השמים, בעולם הזה ובעולם הבא.

ובני ישראל יחזרו לתורה מתוך ידע חדש לגמרי, ויידעו שבא הגואל הנבחר חיים, וייעשו לו לתלמידים, ועוד יתגלו השגות רבות על מלכות השמים ועל ענוות הצדיק חיים, וכול הזוכים יקבלו חלומות וחזיונות אמיתיים ויהיו מודרכים מאת הגואל, והוא פלא יועץ, מלא בכוחות שניתנו לו מה', ויזכו הטובים לאהוב אותו כמו אבא, ויידעו שבזכותו הגדולה יבוא השלום לעולם. זו השמחה האמיתית שתבוא לעולם הנשאר, ושוב לא תיפסק לעולמי עד, כי כגודל ההפרש בין האמת ובין השקר, כן הוא גודל השמחה האמיתית בהתגלות הסימנים השלמים של הגאולה השלמה. וכן יהי רצון בקרוב, אמן וכן יהי רצון.

 

פרץ גרין