Hattrick » Begaruta - FC Schalke '88




  Begaruta - FC Schalke '88  0 - 4  Voeg dit toe aan je bookmarks 




Datum: 2003-06-11 02.30
MatchID: 7144366
Stadion: Begaruta Arena
Publiek: 220

220 fans die vandaag naar Begaruta Arena gingen werden verrast door hevige regenbuien. Begaruta koos voor een strategische 3-5-2 formatie. De volgende spelers zullen beginnen: Chino - Saromi, Akana, Miyamoto - Matsuoka, Uetake, Kimura, Matsuoka, Okamura - Katsura, Kato.

FC Schalke '88 begon aan de wedstrijd met een interessante 4-4-2 formatie. De volgende spelers zullen beginnen: Rensjö - Metman, Lagrouw, Cornelissen, Liedholt - Sailers, Trujillo, Roldaan, Nilsson - Dehlhult, Martinussen.

Begaruta had duidelijk problemen met het positiespel. FC Schalke '88 kreeg een aantal goede mogelijkheden om op voorsprong te komen en speciaal in de 16e minuut, toen Joop Martinussen alleen kwam te staan tegenover Hiroki Chino maar deze blokte het schot. Begaruta moest wisselen in de 36e minuut. Haru Matsuoka ging enigszins aangeslagen van het veld en werd vervangen door Kenji Kondo. In de 38 minuut kregen de bezoekers een kans om de leiding te nemen door wat gekluns van Hiroki Chino. Joop Martinussen, kwam hierdoor alleen voor de keeper te staan maar hij kon geen voordeel vinden in deze mogelijkheid. Beide teams gingen de rust in met een stand van 0 - 0. FC Schalke '88 had het meeste balbezit, namelijk 66 procent.

De Begaruta spelers hebben tijdens de rust nog even de tactiek doorgenomen. De prima spelende Erik Sailers gaf weer een van die vele perfecte passes van de buitenkant naar het midden in de 48e minuut. Henrik Nilsson sprong in de lucht en raakte de bal hard met het voorhoofd: 0 - 1. Joop Martinussen van de bezoekende ploeg haalde voordeel uit een fout, die veroorzaakt werd door een miscommunicatie tussen de keeper en de backs, en scoorde de 0 - 2 in de 49e minuut voor FC Schalke '88. De manier van spelen veranderde, omdat FC Schalke '88 zich terug trok en zo hun tegenstander dwong meer vooruit te gaan spelen. Joop Martinussen vergrootte de voorsprong van de bezoekers door een volley binnen te schieten na een pass van rechts, 0 - 3. De wedstrijd was zo'n 77 minuten bezig, toen Henrik Nilsson van FC Schalke '88 op rechts doorbrak en heel makkelijk tot ongenoegen van het thuispubliek de score verhoogde: 0 - 4. De vijfenveertig minuten werden gedomineerd door FC Schalke '88, met een indrukwekkende 81 procent balbezit.

De belangrijkste Begaruta speler was Hiroki Chino. Daar staat tegenover dat, Kiyotoshi Uetake echt heel slecht speelde. De echte sterspeler van FC Schalke '88 was ongetwijfeld Serge LagrouwPerry Metman had daarentegen een slechte dag. De wedstrijd eindigt in 0 - 4. 


TYPE WEDSTRIJD

Type wedstrijd: Normaal

TEAM INFORMATIE

Begaruta
FC Schalke '88

Supporter Statistieken
Wedstrijdverslag
RAPPORT

Begaruta
Spelersrapport en Team opstelling
Middenveld: rampzalig
Rechtsback : matig
Centrale verdediging: redelijk
Linksback : redelijk
Rechterkant aanval : zwak
Centrale aanval : slecht
Linkerkant aanval : waardeloos

FC Schalke '88
Spelersrapport en Team opstelling
Middenveld: waardeloos
Rechtsback : matig
Centrale verdediging: redelijk
Linksback : matig
Rechterkant aanval : matig
Centrale aanval : matig
Linkerkant aanval : matig