PREMIER LIGA BiH 2000/20001-jesenski dio



Links

HIMNA

KLUBOVI IZ BIH









1 ZELJEZNICAR (Sarajevo) 21 15 2 4 57:21 36 47
2 BROTNJO (Citluk) 21 14 1 6 41:15 26 43
3 SARAJEVO 21 12 6 3 48:18 30 42
4 POSUŠJE 21 12 5 4 33:16 17 41
5 CELIK (Zenica) 21 10 4 7 36:24 12 34
6 VELEZ (Vrapcici) 21 11 1 9 42:31 11 34
7 JEDINSTVO (Bihac) 21 10 4 7 26:18 8 34
8 TRAVNIK 21 10 4 7 34:38 -4 34
9 ŠIROKI BRIJEG 21 9 6 6 27:16 11 33
10 ZRINJSKI (Mostar) 21 10 2 9 27:24 3 32
11 ORAŠJE 21 9 4 8 30:28 2 31
12 BUDUCNOST (Banovici) 21 8 4 9 33:28 5 28
13 ISKRA (Bugojno) 21 7 7 7 25:26 -1 28
14 KISELJAK 21 9 1 11 26:32 -6 28
15 SLOBODA (Tuzla) 21 7 6 8 19:23 -4 27
16 OLIMPIK (Sarajevo) 21 7 6 8 18:27 -9 27
17 CAPLJINA 21 7 4 10 23:37 -14 25
18 LJUBUŠKI 21 6 5 10 31:28 3 24
19 TROGLAV (Livno) 21 6 5 10 23:31 -8 23
20 RUDAR (Kakanj) 21 7 2 12 28:38 -10 23
21 KRAJINA (Cazin) 21 3 4 14 15:40 -25 13
22 ĐERZELEZ ZENICA (Zenica) 21 0 1 20 6:89 -83 1

1.KOLO 2.KOLO 3.KOLO 4.KOLO 5.KOLO 6.KOLO 7.KOLO 8.KOLO 9.KOLO 10.KOLO 11.KOLO
12.KOLO 13.KOLO 14.KOLO 15.KOLO 16.KOLO 17.KOLO 18.KOLO 19.KOLO 20.KOLO 21.KOLO
22.KOLO
RASPORED PREMIER LIGE BIH 2000/2001
1.KOLO
05.KOLOVOZ.2000. 17:30
ZELJEZNICAR BROTNJO 2:0
SLOBODA CELIK 1:1
LJUBUŠKI TROGLAV 2:0
KISELJAK ISKRA 0:1
ŠIROKI BRIJEG JEDINSTVO 0:1
ZRINJSKI VELEZ 2:0
KRAJINA POSUŠJE 1:1
TRAVNIK CAPLJINA 1:0
OLIMPIK RUDAR 1:0
ĐERZELEZ ZENICA BUDUCNOST 1:1
ORAŠJE SARAJEVO 1:1

2.KOLO
09.KOLOVOZ.2000. 17:30
BROTNJO SARAJEVO 1:0
BUDUCNOST ORAŠJE 6:1
RUDAR ĐERZELEZ ZENICA 4:0
CAPLJINA OLIMPIK 1:0
POSUŠJE TRAVNIK 3:2
ZRINJSKI KRAJINA 1:0
JEDINSTVO VELEZ 2:0
ISKRA ŠIROKI BRIJEG 2:2
TROGLAV KISELJAK 1:0
CELIK LJUBUŠKI 2:0
ZELJEZNICAR SLOBODA 2:0

3.KOLO 19.KOLOVOZ.2000. 17:00
SLOBODA BROTNJO 0:1
LJUBUŠKI ZELJEZNICAR 2:2
KISELJAK CELIK 0:3
ŠIROKI BRIJEG TROGLAV 2:0
VELEŽ ISKRA 3:1
KRAJINA JEDINSTVO 0:0
TRAVNIK ZRINJSKI 3:1
OLIMPIK POSUŠJE 0:0
ĐERZELEZ ZENICA CAPLJINA 2:3
ORAŠJE RUDAR 2:1
SARAJEVO BUDUCNOST 3:0

4.KOLO 23.KOLOVOZ.2000. 17:00
BROTNJO BUDUCNOST 2:0
RUDAR SARAJEVO 1:1
CAPLJINA ORAŠJE 0:4
POSUŠJE ĐERZELEZ ZENICA 4:0
ZRINJSKI OLIMPIK 0:0
JEDINSTVO TRAVNIK 2:0
ISKRA KRAJINA 2:0
TROGLAV VELEŽ 1:0
CELIK SIROKI BRIJEG 1:3
ZELJEZNICAR KISELJAK 4:3
SLOBODA LJUBUSKI 1:0

5.KOLO 06.RUJAN.2000. 16:00
LJUBUŠKI BROTNJO 1:2
KISELJAK SLOBODA 1:0
ŠIROKI BRIJEG ZELJEZNICAR 1:0
VELEZ CELIK 2:1
KRAJINA TROGLAV 1:1
TRAVNIK ISKRA 3:1
OLIMPIK JEDINSTVO 1:0
ĐERZELEZ ZENICA ZRINJSKI 0:2
ORAŠJE POSUŠJE 0:0
SARAJEVO CAPLJINA 5:2
BUDUCNOST RUDAR 2:1

6.KOLO 09.RUJAN.2000. 16:00
BROTNJO RUDAR 1:0
CAPLJINA BUDUCNOST 2:1
POSUŠJE SARAJEVO 2:2
ZRINJSKI ORAŠJE 4:0
JEDINSTVO ĐERZELEZ ZENICA 3:0
ISKRA OLIMPIK 1:0
TROGLAV TRAVNIK 1:1
CELIK KRAJINA 2:0
ZELJEZNICAR VELEZ 6:1
SLOBODA ŠIROKI BRIJEG 1:1
LJUBUŠKI KISELJAK 3:2

7.KOLO 16.RUJAN.2000.16:00
KISELJAK BROTNJO 2:1
ŠIROKI BRIJEG LJUBUŠKI 2:1
VELEZ SLOBODA 3:0
KRAJINA ZELJEZNICAR 1:4
TRAVNIK CELIK 1:5
OLIMPIK TROGLAV 2:1
ĐERZELEZ ZENICA ISKRA 1:6
ORAŠJE JEDINSTVO 1:0
SARAJEVO ZRINJSKI 2:0
BUDUCNOST POSUŠJE 2:1
RUDAR CAPLJINA 2:3

8.KOLO 23.RUJAN.2000.15:30
BROTNJO CAPLJINA 3:0
POSUŠJE RUDAR 2:0
ZRINJSKI BUDUCNOST 4:1
JEDINSTVO SARAJEVO 1:1
ISKRA ORAŠJE 1:0
TROGLAV ĐERZELEZ ZENICA 3:0
CELIK OLIMPIK 2:2
ZELJEZNICAR TRAVNIK 4:0
SLOBODA KRAJINA 3:1
LJUBUŠKI VELEZ 1:1
KISELJAK ŠIROKI BRIJEG 0:0

9.KOLO 27.RUJAN.2000.15:30
ŠIROKI BRIJEG BROTNJO 1:3
VELEZ KISELJAK 3:0
KRAJINA LJUBUŠKI 2:1
TRAVNIK SLOBODA 1:1
OLIMPIK ZELJEZNICAR 1:7
ĐERZELEZ ZENICA CELIK 0:5
ORAŠJE TROGLAV 3:0
SARAJEVO ISKRA 2:0
BUDUCNOST JEDINSTVO 3:0
RUDAR ZRINJSKI 4:1
CAPLJINA POSUŠJE 1:0

10.KOLO 30.RUJAN.2000.15:30
BROTNJO POSUŠJE 1:3
ZRINJSKI CAPLJINA 2:0
JEDINSTVO RUDAR 1:0
ISKRA BUDUCNOST 1:1
TROGLAV SARAJEVO 2:4
CELIK ORAŠJE 2:1
ZELJEZNICAR ĐERZELEZ ZENICA 7:1
SLOBODA OLIMPIK 1:0
LJUBUŠKI TRAVNIK 1:2
KISELJAK KRAJINA 3:0
ŠIROKI BRIJEG VELEZ 2:0

11.KOLO 04.LISTOPAD.2000. 15:00
VELEZ BROTNJO 2:1
KRAJINA ŠIROKI BRIJEG 0:0
TRAVNIK KISELJAK 3:1
OLIMPIK LJUBUŠKI 2:1
ĐERZELEZ ZENICA SLOBODA 0:4
ORAŠJE ZELJEZNICAR 2:2
SARAJEVO CELIK 2:1
BUDUCNOST TROGLAV 2:2
RUDAR ISKRA 3:1
CAPLJINA JEDINSTVO 0:1
POSUŠJE ZRINJSKI 2:1

12.KOLO 14.LISTOPAD.2000. 15:00
BROTNJO ZRINJSKI 3:0
ISKRA CAPLJINA 0:0
JEDINSTVO POSUŠJE 3:1
CELIK BUDUCNOST 2:1
TROGLAV RUDAR 3:0
SLOBODA ORAŠJE 1:0
LJUBUŠKI ĐERZELEZ ZENICA 5:0
KISELJAK OLIMPIK 2:0
ŠIROKI BRIJEG TRAVNIK 5:1
VELEZ KRAJINA 2:1
ZELJEZNICAR SARAJEVO 1:0

13.KOLO 18.LISTOPAD.2000. 14:30
KRAJINA BROTNJO 0:1
TRAVNIK VELEZ 3:1
OLIMPIK ŠIROKI BRIJEG 0:0
ĐERZELEZ ZENICA KISELJAK 0:2
ORAŠJE LJUBUŠKI 2:1
SARAJEVO SLOBODA 2:0
BUDUCNOST ZELJEZNICAR 0:1
RUDAR CELIK 1:0
CAPLJINA TROGLAV 1:1
POSUŠJE ISKRA 1:0
ZRINJSKI JEDINSTVO 3:2

14.KOLO 21.LISTOPAD.2000. 14:30
BROTNJO JEDINSTVO 1:0
ISKRA ZRINJSKI 1:0
TROGLAV POSUŠJE 0:1
CELIK CAPLJINA 4:0
ZELJEZNICAR RUDAR 6:0
SLOBODA BUDUCNOST 1:0
LJUBUŠKI SARAJEVO 1:1
KISELJAK ORAŠJE 2:0
ŠIROKI BRIJEG ĐERZELEZ ZENICA 4:0
VELEZ OLIMPIK 2:0
KRAJINA TRAVNIK 2:3

15.KOLO 25.listopad.2000. 14:30
TRAVNIK BROTNJO 1:1
OLIMPIK KRAJINA 2:1
ORAŠJE ŠIROKI BRIJEG 1:0
SARAJEVO KISELJAK 3:0
BUDUCNOST LJUBUŠKI 2:0
RUDAR SLOBODA 1:1
CAPLJINA ZELJEZNICAR 1:0
POSUŠJE CELIK 1:1
ĐERZELEZ ZENICA VELEZ 0:9
ZRINJSKI TROGLAV 2:0
JEDINSTVO ISKRA 0:0

16.KOLO 28.LISTOPAD.2000. 14:30
BROTNJO ISKRA 5:0
TROGLAV JEDINSTVO 1:2
CELIK ZRINJSKI 1:0
ZELJEZNICAR POSUŠJE 1:0
SLOBODA CAPLJINA 1:1
LJUBUŠKI RUDAR 5:1
KISELJAK BUDUCNOST 2:0
ŠIROKI BRIJEG SARAJEVO 2:0
KRAJINA ĐERZELEZ ZENICA 1:0
VELEZ ORAŠJE 4:1
TRAVNIK OLIMPIK 3:2

17.KOLO 04.STUDENI.2000. 13:30
OLIMPIK BROTNJO 1:0
ĐERZELEZ ZENICA TRAVNIK 0:3
ORAŠJE KRAJINA 2:0
SARAJEVO VELEZ 4:1
BUDUCNOST ŠIROKI BRIJEG 3:0
RUDAR KISELJAK 2:1
CAPLJINA LJUBUŠKI 1:3
POSUŠJE SLOBODA 2:0
ZRINJSKI ZELJEZNICAR 3:1
JEDINSTVO CELIK 0:0
ISKRA TROGLAV 2:2

18.KOLO 08.STUDENI.2000. 13:30
BROTNJO TROGLAV 3:0
CELIK ISKRA 2:1
ZELJEZNICAR JEDINSTVO 4:2
SLOBODA ZRINJSKI 2:0
LJUBUŠKI POSUŠJE 1:3
KISELJAK CAPLJINA 3:2
ŠIROKI BRIJEG RUDAR 2:0
VELEZ BUDUCNOST 2:0
KRAJINA SARAJEVO 0:3
TRAVNIK ORAŠJE 2:1
OLIMPIK ĐERZELEZ ZENICA 3:0

19.KOLO 18.STUDENI.2000. 13:30
ĐERZELEZ ZENICA BROTNJO 0:6
ORAŠJE OLIMPIK 1:1
SARAJEVO TRAVNIK 3:0
BUDUCNOST KRAJINA 4:0
RUDAR VELEZ 3:2
CAPLJINA ŠIROKI BRIJEG 0:0
POSUŠJE KISELJAK 4:0
ZRINJSKI LJUBUŠKI 0:0
JEDINSTVO SLOBODA 4:0
ISKRA ZELJEZNICAR 3:0
TROGLAV CELIK 2:0

20.KOLO 25.STUDENI.2000. 13:00
BROTNJO CELIK 5:1
ZELJEZNICAR TROGLAV 2:0
SLOBODA ISKRA 1:1
LJUBUŠKI JEDINSTVO 2:0
KISELJAK ZRINJSKI 2:0
ŠIROKI BRIJEG POSUŠJE 0:1
VELEZ CAPLJINA 3:0
KRAJINA RUDAR 3:1
TRAVNIK BUDUCNOST 1:1
OLIMPIK SARAJEVO 1:1
ĐERZELEZ ZENICA ORAŠJE 0:6

21.KOLO 29.STUDENI.2000. 13:00
ORAŠJE BROTNJO 1:0
SARAJEVO ĐERZELEZ ZENICA 8:1
BUDUCNOST OLIMPIK 2:0
RUDAR TRAVNIK 3:0
CAPLJINA KRAJINA 4:1
POSUŠJE VELEZ 1:0
ZRINJSKI ŠIROKI BRIJEG 1:0
JEDINSTVO KISELJAK 2:0
ISKRA LJUBUŠKI 0:0
TROGLAV SLOBODA 1:0
CELIK ZELJEZNICAR 0:1

22.KOLO
24.veljaca.2001. 13:00
BROTNJO ZELJEZNICAR :
CELIK SLOBODA :
TROGLAV LJUBUŠKI :
ISKRA KISELJAK :
JEDINSTVO ŠIROKI BRIJEG :
VELEZ ZRINJSKI :
POSUŠJE KRAJINA :
CAPLJINA TRAVNIK :
RUDAR OLIMPIK :
BUDUCNOST ĐERZELEZ ZENICA :
SARAJEVO ORAŠJE :




KNJIGA GOSTIJU NK POSUŠJE


Pogledaj komentare Dodaj komentar


Glasujte za ovu stranicu

Email: izlopasa@yahoo.com